pro příznivce RC rally 1:10 EP

Povídáni o všem možném a hlavně o RC

Datum 15.09.2013
Vložil Henry
Titulek Karvinská dráha - příprava na závod

Jak již všichni víte za 19 dnů bude Karviná hostit předposlední závod letošní sezony Moravia Cup RC rally.
Původní část tratě je ovšem v zuboženém stavu a taky podzimní počasí společně s krtkem nám nejsou příliš nakloněni.
Dnes proběhlo setkání přímo na trati , kde jsme zjišťovali reálný stav a taky se domluvili na nějakém postupu abychom toho 5.10. se nemuseli za nic stydět.
Bod č. 1. je travnatou část tratě posekat a posléze vytyčit trať.
Tohoto jsem se ujal já jelikož asi jako jediný vlastním sekačku... Termín je prakticky ihned - a tak pokud nebude pršet tak by se to mohlo zvládnou už zítra. Trať jako taková se vyseká strunovkou těsně před závody. Další věc je dát dohromady část pod stromy u branky kudy se vchází. Je opravdu poměrně dost práce a problém může být s počasím. Jelikož dlouhodobá předpověď slibuje spoustu deště bude nutno tyto úpravy udělat v době kdy to bude možné. Dle předpovědi vypadá slušně nejbližší sobota tedy 21.9.
Kdo by mohl v dopoledních hodinách dorazit pomoci - ať napíše.
Napočítal jsem něco kolem 8 lidí, kteří by mohli dorazit a v takovém případě by to byla pravděpodobně záležitost cca 3 hodin práce.
Pokud vše nestihneme - lze se na místě zase domluvit na dalším postupu.
Posléze bude nutno těsně před závody (čtvrtek, pátek) dodělat vše - ale to už budou pouze kosmetické úpravy - dodělávky.
Pravděpodobně dojde ke změně rozložení startu a cíle oproti loňskému závodu. Taky vytvoření UP v jiných prostorech. Nějaké návrhy již jsou - mělo by to vézt k zatraktivnění celého závodu. To vše bude na diskusi v sobotu.
Napište posléze do diskuze - kdo by mohl dorazit.
Zatím tolik - v sobotu na viděnou (doufám, že počasí výjde)

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode